KONCERT GITARZYSTY JACKA MUSIATOWICZA

W dniu 21 marca 2013r.w naszej szkole odbył się koncert

wspaniałego gitarzysty Jacka Musiatowicza.

Jacek Musiatowicz – laureat nagrody PREZYDENTA

RZECZPOSPOLITEJ  za wybitną osobowość twórczą za 1997 rok.

Laureat 33 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, laureat nagrody literackiej im. Józefa Kraszewskiego, autor tekstów do najnowszej płyty Patrycji Markowskiej i do płyty Iwony Węgrowskiej. Twórca muzyki do filmu: „A ty mnie ponad” – film o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami  na Festiwalu w Berlinie.

Podczas spotkania artysta opowiedział nam o własnych przeżyciach z okresu walki z narkomanią. Mówił i śpiewał o tym jak nałóg niszczy to, co dla człowieka jest najcenniejsze: rodzina, praca, wartości duchowe. Zrobił to w sposób prosty i dobitny, wzmacniając swoje wypowiedzi muzyką bluesową i rockową. Swoim występem wywarł ogromne wrażenie zarówno na uczniach, jak i nauczycielach.